החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

בראשון לציון מחזירים שמחה לעירמיכל הקטנה, מיקי, רוי בוי, מולי וצומי, משפחת טרסוב, וגם דמויות שטח, הופעות, להקות המחול הייצוגיות ובתי הספר למחול, פעילויות קהילתיות וסדנאות יצירה - כל מה שמחכה לכם באירועי פורים שיתקיימו בארבע במות ברחבי העיר.

שמחת פורים השנה מהולה בעצב. לבנו עם המשפחות שאיבדו את יקיריהן ועם החטופים שטרם שבו הביתה. האירועים יתקיימו בעיקר עבור הילדים שכל כך מצפים לחג . לכן חזרנו להופיע- אך לא חזרנו לשגרה .יריית הפתיחה לאירועי פורים תתקיים ביום ראשון, 24.03.2024 , בשעה 10:00 בבוקר.

כוכבי ילדים, סדנאות יצירה והופעות. אירועי פורים בראשון לציון יתקיימו השנה בארבע במות מרכזיות ברחבי העיר: בגן המושבה, בפארק נאות שקמה, ברקפות ובשיכוני המזרח.

בבמת גן המושבה יופיע רוי בוי – כוכב הילדים המוכר והמצליח, במופע מוזיקלי בעקבות הדינוזאור האבוד. וכל המשפחה תוכל ליהנות גם מהמופע השמח של צ'יקולולו.

בבמת רקפות תופיע מיקי - אחת מכוכבות הילדים המוכרות והמצליחות ביותר במדינה, במופע מוזיקלי לכל המשפחה; יעלו גם מולי וצומי, הכוכבים הגדולים ביותר של ערוץ הופ! במופע בידור קומי עם מיטב השירים. ובנוסף ניתן יהיה ליהנות מדמויות שטח ומסדנאות יצירה מיוחדות לפורים.

בבמת שיכוני המזרח תופיע מיכל הקטנה, במופע חדש, כפיראטית אמיתית כמו שלא ראיתם! עם כל השירים האהובים. וכל המשפחה תוכל להצטרף למסעה המרתק של כוכבת הילדים ליה שומרת היער.

בפארק נאות שקמה יופיעו משפחת טרסוב , במופע שיקפיץ אתכם "מעל מיליון וחצי עוקבים ברשתות לא טועים אז כדאי לפתוח יומנים". בנוסף יהיה ניתן ליהנות ממופע של מאייקי הפיה הקסומה במופע מרגש לכל המשפחה.

כמו בכל שנה, גם השנה יופיעו על הבמות להקות מחול וזמר מקומיות, ביניהן: "עלמא" -להקות המחול הייצוגיות; "ווקאל" בית הספר לשירה, להקת המחול הייצוגית Dance square ועוד להקות רבות בשלל סגנונות המחול.

מומלץ להגיע מחופשים!


הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד