החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

טלילה צור- עברון- קיר אמן 15

13/10/2010

רישומים בנוף – תערוכת צילום

עבודות הצילום של טלילה צור- עברון 'משחקות בצופה'. הפרחים, נושא מוכר, המעורר בדר"כ רגשות חיוביים. הפרחים היוו תמיד סיבה ליצירה ולאמנות. הפרח על עדינותו ושפעת קיסמו מאפשר לנו להתבונן לא רק בצבע וצורה אלא גם מאפשר להתבונן ולחשוב על מימד הזמן, וזהו  מסתבר עיקר ענינה של טלילה.

באופן מפתיע ובלתי צפוי מבחינתה הצילומים הם בבחינת רישומים. ההתבוננות היא בנוף, אבל הנוף הוא תמיד בבחינת רקע, שכן יש דבר מה חמקמק מלפניו. לצילום יש חזית ועורף, קדימה ואחורה, נסתר וגלוי, חד ומטושטש. המבט אל האובייקט מגלה נוף שנראה אחרת. עשב הבמבוק נראה כחי בעל פרקים, אורגני. הנוריות צולמו ביום הולדתה כשהצבע הוא שלכד את עינה. הליליות הרשימו אותה בקמילתן, ברגע העדין שבין תפארת לקמילה. התורמוסים צולמו בהר תבור ו"עמידתם" המזדקרת, 'הבסדרית' - מרוככת באמצעות חיתוכו של הצילום שמשאיר את התורמוס בהדרו ומוציא אותו מן הבנליות וכך הלאה לכל צילום יש סיפור, וכל סיפור נרשם כאילו במצלמה.

טלילה צור- עברון למדה צילום במדרשה לאמנות ברמת השרון. הצילום עבורה הוא תהליך, מבע, ביטוי לזמן. התמונות אינן מעובדות בעזרת תוכנה. המדיום של הצילום עבור טלילה  הוא בבחינת רישום בעזרת מצלמה.
אפי גן - אוצרת


לפרטים נוספים על העבודות:
טלילה צור עברון- טל'  0545-805152

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד