החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

קרן שליו-קירות אומן

2/01/2011

קרן למדה במגמת עיצוב גרפי בתיכון 'גן נחום' בעיר, משם המשיכה ללימודי פיסול ב'מכללת הגליל המערבי', ולאחריהם ללימודי אמנות ויצירה באוניברסיטת חיפה. בשנה שעברה סיימה לימודי הוראת אמנות בסמינר הקיבוצים. דרכה המאוד אינטנסיבית בלימודים במסגרות שונות איפשרה לה לצאת אל חופש עצום ביצירתה.

את יצירתה אפשר לקרוא כיצירה רישומית פיסולית. לעיתים זהו רישום במרחבי הקנבס, לעיתים על גבי נייר, או רישום פיסולי בעל הופעה תלת מימדית במרחב. התערוכה במסגרת קירות אמן היא בבחינת ניסיון. ניסיון להביא את הדיבור המאוד אישי והמופשט אל מסדרונות עירייה. אל מקום שחויית החשיפה אינה אינטימית או שקטה בהכרח.

איך נוכל להתחיל לקרוא יצירה מופשטת כיצירתה? ההצעה שלי היא להתייחס אליה כאל ציור או רישום של נופים פנימיים שמשתנים. אם נשאיר את המבט על הרישום, ונחפש בו את התנועה או את הקצב, לעתים אפשר לדמות שלפניה היו דימויים של ממש ולעתים נדמה שאלו רישומי נפש בלבד. כשנתקרב אל הרישום נזהה פרטים אחרים מאשר כשנתרחק ממנו. נזהה התפרצות צבעונית מול עבודות שבהן יש חזרתיות.
 
קרן אינה מחפשת להראות או לייצג דימוי, פיגורה או אובייקט מוכר. בדרך של מחיקה, עיבוד וארגון מחדש היא מייצרת מבנה שהוא מספיק חזק. בנגיעות שמשדרות חופש רב, היא מייצרת שפה מובחנת וייחודית.

אפי גן \אוצרת

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד