החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
צוות אופקים – בסרט מצוייר הכל אפשר

 

כיתות: א' – ו'. משך המופע: 60 – 75 דקות

 

 

צוות אופקים: קולנוענים המגישים תכניות הכוללות הרצאה, הדגמות וסדנה קצרה סביב נושא מתחום הקולנוע. הצוות פועל משנת 1990. חברי הצוות: רוני שרמן, חנה לביא, מיקי שגיא ונועם פיינהולץ. המפגש מורכב משני חלקים: הרצאת הכרות בסיסית עם טכניקת האנימציה, בלוויית דוגמאות מסרטים, וסדנה קצרה, שבמהלכה יצור כל תלמיד סרט מצויר.

 

 

מה קורה כמיקי מאוס פוגש את שלגיה ופינוקיו פוגש את שרק? – במפגש המצויר הזה הכל יכול לקרות. אם שאלתם את עצמכם איך נולד הסרט המצויר מרגע חידוד העיפרון ועד לחגיגה הצבעונית על המסך עם הפופקורן ביד – זה הזמן לגלות! דרך הדמויות המצוירות המפורסמות ויוצרי האנימציה הגדולים בעולם, יחשפו התלמידים לרזי המקצוע ולאומנות האנימציה.

 

איך יוצרים תנועה על המסך, איך קו קטן אחד משנה את הבעות הפנים, איך משלבים דמויות מצוירות ושחקנים חיים, איך השפתיים זזות בדיוק בקצב הנכון ואיך מדבבים את אותו הסרט לעשרים שפות שונות – בהכל ניגע ונתנסה. במהלך המפגש יוקרנו קטעים קלאסיים ומבדרים על מסך גדול ויצולמו סרטי אנימציה, פעלולים ואשליות קולנועיות מפתיעות בהשתתפות מורים ותלמידים. אם התוכנית תתבצע בין כותלי ביה"ס, נשלב בה גם סדנאות אנימציה בכיתות האם באמצעות ציוד מיוחד שנביא איתנו.

 

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד