החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

הצדעה לרכזות "סל תרבות"

גל גפן גליון 1941 - 12/6/08
סל התרבות העירוני קיים בשבוע שעבר אירוע חגיגי לרכזות סל תרבות ולמנהלי בתי הספר בעיר.
בטכס הוענקו תעודות השתלמות ל-14 רכזות סל תרבות, אשר סיימו הכשרה בתום שנתיים של לימודי מקצוע

 

מופע המחול של להקת נאדין בומר, "מנימיישן"  פתח את הטכס החגיגי שנערך בהיכל התרבות (אודיטוריום) לכבודן של 14 רכזות סל תרבות, שסיימו השנה הכשרה מקצועית, הפועלות בשישים וארבעה בתי הספר בעיר.

ד"ר הילה דוד, מנהלת סל תרבות עירוני ברכה את עמיתיה וציינה כי הענקת התעודה מבטאת את החשיבות המיוחסת לפרוייקט התרבותי, מצד, עיריית ראשון לציון, החברה העירונית, מוסדות החינוך, ועד ההורים העירוני, ותושבי העיר:

"השתלמות הרכזות הינה אחד הביטויים לתהליך העמקת הידע והעשרת הכלים המקצועיים בידיו של רכז הסל.  ואכן רכזי התכנית הבית ספרית בראשון לציון מוכיחים בעבודתם כי הם אנשי מקצוע מיומנים, מוכשרים ומחויבים לעקרונות סל תרבות.

מנהלת הרשות לתרבות ואמנות, רותי מקבי: "העיר שלנו היא גדולה בהיקפה, במסגרת הארצית. אין ספק כי זו עדות לבנייה נכונה של המהלך העירוני.

סל התרבות בעירנו, נבנה מלכתחילה כתכנית חינוכית בעלת שני מאפיינים עיקריים, בתחום החינוך הפורמלי:

הראשון, מקצועיות ובניית תכנית עירונית על בסיס חזון, מטרות, יעדים, אסטרטגיה ומדדי הצלחה, והשני חשוב לא פחות – גיוס האנשים ושיתופי הפעולה מרמת ראש העיר, החברה העירונית, הפיקוח, משרד החינוך – סל תרבות ארצי, וועד ההורים העירוני וכמובן מערכת החינוך עצמה".

באירוע נטלו חלק מנכ"ל החברה העירונית אלי פולק, חבר מועצת היער משה שיינפלד, יו"ר ועד הורים עירוני, אבי לוזמן, בכירי עירייה וקרואים נוספים.

הצגת היחיד "כבר לא ילדה של אף אחת" בכיכובה של אסתי זקהיים, חתמה את האירוע.

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד