החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

עקיצה טבעית

למעלה מאלף ומאתיים תלמידי תיכון, צפו בשבוע שעבר במופע "עקיצה טבעית" של אנסמבל ציפורלה. המופע עלה במסגרת סל תרבות עירוני"עקיצה טבעית", המופע שבו צפו תלמידי י"א ו-י"ב מגימנסיה גן נחום, העמית ויגאל אלון, הפך לקאלט המושך אליו מאות צעירים.

בשבוע שעבר עלה בהיכל התרבות בראשל"צ, במסגרת סל תרבות עירוני.המופע בנוי מ-15 מערכונים תיאטרליים משעשעים, השאובים מההוויה הישראלית האקטואלית, לרבות פוליטיקה, טלוויזיה, צבא, מערכות יחסים, וזוגיות, משלב סאטירה, נונסנס משובח, תנועה ומשחק שנכתבו ובוימו על ידי חברי הקבוצה.

נושאי המערכונים עוסקים בביקורת חברתית על בירוקרטיה, ההתמודדות מול שרות לקוחות, תרבות הריאליטי המשתלטת על חיינו והופכת אותנו למציצנים תמידיים בחייהם של אחרים, יחסים וזוגיות, אלימות מילולית ופיזית ו"רגע של עברית" –תכנית ילדים צבעונית שמלמדת עברית.

מנהלת סל תרבות עירוני ד"ר הילה דוד: "החוויה הבימתית מתחילה עם כניסת הקהל לאולם, כאשר שחקני האנסמבל מופיעים על הבמה, בגרסה סאטירית למחזמר תקופתי רב משתתפים. להבדיל מהתיאטרון הרפרטוארי בו ההצגה מתחילה רק כשהקהל יושב באולם, האנסמבל שובר את המחיצה מול הקהל ופוגש אותו כבר בכניסה לאולם. אין ספק כי הפעם חוו התלמידים חוויה מסוג אחר".

גליון 2126 מתאריך 9.2.12

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד