החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

תיאטרון החופש הגדול ה-3

גל גפן 21/8/14 גליון 2254

 פסטיבל מופעי האיכות "תיאטרון החופש הגדול ה-3" שהתקיים בהיכל התרבות העירוני בשבוע שעבר, הסתיים בהצלחה.

היוזמה של סל תרבות עירוני לשבץ מופעים איכותיים במחיר מסובסד בחודש אוגוסט, לאחר שהסתיימו מחזורי הקייטנות, זכתה לנוכחות מרשימה של קהל רב מכל הגילאים, אשר מילא את ההיכל.

במשך שלושת ימי הפסטיבל שהתקיים בשבוע שעבר,  פקדו את היכל התרבות מעל 4,000 ילדים, צעירים ומבוגרים, אשר צפו בשישה מופעים משובחים לילדים ולנוער.

בין המופעים ניתן למנות את ההצגות "האסופית" של תיאטרון השעה, "והילד הזה הוא אני" של תיאטרון ארצי לנוער, "שרה גיבורת ניל"י" של תיאטרון הקיבוץ וכן מחזמר "גלי" של תיאטרון אורנה פורת ומופעי המחול "כובע קסמים" בהפקת תיאטרון גושן ו"דירה להשכיר" בהפקת תיאטרון מופע ותיאטרון הקיבוץ.

לקהל הרב, אשר הוזמן להגיע שעה לפני תחילת המופע, ציפתה קבלת פנים חגיגית במיוחד: שטיח אדום שליווה את הנכנסים להיכל, מופעי תיאטרון רחוב, יריד מכירת ספרים מוזל, דוכני מזון והפתעות נוספות.

המופעים השונים הותאמו לתלמידים מכל הגילאים, כך שכל ילד או נער המצוי בחופשת הקיץ הארוכה יכול היה ליהנות ממופע בעל ערך אמנותי ותרבותי.

אלי פולק, מנכ"ל החברה העירונית: "לאורך כל השנה תלמידים בכל הגילאים נחשפים באמצעות סל תרבות עירוני למופעים האיכותיים ביות ונהנים מאוד, דווקא במהלך חופשת הקיץ הארוכה הורים רבים מתקשים למצוא אפשרויות של בילוי איכותי עבור ילדיהם ובמחיר שווה לכל נפש. לכן הוחלט בחברה העירונית ליצור את האפשרות הזו עבור תושבי העיר. תודות לחסות העירונית היוזמה הזו מתאפשרת ועל כך אני מודה מאוד, לכל השותפים למיזם, למחזיקת תיק תרבות חברת מועצת העיר, קרן דנה, למנהלת הרשות לתרבות ואמנות, רותי מקבי, למנהל היכל התרבות, גיל בלט ומנהלת סל תרבות עירוני ד"ר הילה דוד".

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד