החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

קול אחד כוכב - חוג מקצועי לאומנויות הבמה

אוהבים לשיר ולרקוד ?

רוצים להופיע על במה?

בואו להגשים חלום !

קול אחד כוכב הינו חוג מקצועי לאומנויות הבמה- שירה משחקריקוד . המיועד לילדי גן חובה עד כיתות ו' .


בניהולה של יעלי ארז: בוגרת להקה צבאית, זמרת של אומנים מובילים: שלומי שבת , יהודה פוליקר, גיא מזיג ,זמרת בפרסומות , ג'ינגלים ותקליטים ומופיעה בהפקות ענק בארץ ובעולם .  

 
ילדי החוג נחשפים לקלאסיקות הגדולות ולעמודי התווך של המוסיקה הישראלית כגון : ״כוורת״, ״גזוז״, עוזי חיטמן , נעמי שמר , אהוד מנור, אריק איינשטיין ועוד וכל זאת בעיבודים חדשניים .

הילדים מקליטים באולפן הקלטות מקצועי (אחד מהמובילים בארץ!)ֿ ועוברים שיעורי הפקת קולהגשת שירכוריאוגרפיה ועמידה על במה.במהלך השנה הילדים פוגשים אמנים אורחים ועוברים סדנאות המעשירות את הידע שלהם בתחומים נוספים הנוגעים לעולם הבמה.ֿ (ביט בוקס, תיפוף, פלמנקו, איפור, דיבוב ועוד...) ומשתלבים במופעים ברחבי הארץ.  

אצלנו כל ילד מקבל במה באופן שווה ( כולם מקבלים סולו, השורות מתחלפות כל הזמן ) וזאת בכדיי להעצים ולעודד את הילדים שלנו ליצור , לבוא לידי ביטוי , לחזק את הביטחון העצמי ולפתח את הכישרון החבוי בהם וכל זאת ברגישות רבה ובאווירה חמה ומחבקת. 


 הצוות של החוג מורכב מאנשי המקצוע הטובים בארץ- מדריכות החוג יוצאות בתי ספר למשחק ומוסיקה בעלות ניסיון רב בהדרכה ובעבודה עם ילדים וכולן זמרות ושחקניות המשולבות בתעשייה.

 

מזמינים אתכם לשיעור נסיון

ולהתאהב בבמה !

כל אחד יכול - קול אחד כוכב !

 

לפרטים נוספים : יעלי , 0523677433
 הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד