החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

אבי גולנדר - מנהל מרכז טניס קריית ראשון

שלום, שמי אבי גולנדר מאז שאני זוכר את עצמי מגיל 7 אני משחק טניס, זה התחיל כתחביב במגרשי הטניס של קאנטרי גלי-הדר בראשל"צ עיר מגורי והמשיך לרמות הגבוהות של מרכז הטניס רמת-השרון באחת מתקופות העומק של הטניס הישראלי כאשר עמוס מנסדורף וגלעד בלום הובילו את ישראל לבית העליון של גביע דיוויס.

בשיאי הייתי מדורג 327 בעולם לנוער ו-8 בארץ לבני גילי.. מאז השחרור מהצבא בגיל 21 אני מדריך טניס ובגיל 28 קיבלתי לידי ממורי ורבי מר איציק פרמט את מועדון הטניס בקאנטרי נס-ציונה, הפכתי לעצמאי והקמתי את טניס עם אבי !! ב-1 לספטמבר 2015 קיבלנו לידנו את ניהול ותפעול מרכז הטניס העירוני קרית-ראשון שבראשל"צ. טניס עם אבי הוקם על-מנת שילדים המסיימים ביה"ס יוכלו לשחק במשחק שישרת אותם בעתיד כמבוגרים ויהיה אמצעי לניצול שעות הפנאי כחלק מבילוי משפחתי יחדיו. 

במשך הזמן התחדד לי גם הרעיון העיקרי של המועדון שהפך להיות מקום שבו ילדים יכולים להתפתח ולצמוח דרך ספורט !! כיום טניס עם אבי משמש קרקע נוחה לכל הילדים בכל הגילאים לבוא ולבטא את עצמם דרך משחק הטניס ומאפשר להם פלטפורמה להתקדם אם ע"י מסלול חובבני ושמירה על אורך חיים ספורטיבי והתפתחות אישית, ואם ע"י מסלול תחרותי שבו הילדים ממצים את מלוא הפוטנציאל הספורטיבי ההישגי שלהם וצומחים להיות שחקנים תחרותיים ברמה הארצית של הענף..

כשלל מהפעילויות שאנו עורכים קיים במועדון גם ביה"ס לטניס לבוגרים שבאים לאחר שעות העבודה לעשות ספורט במסגרת קבועה שבועית ואימוני פיתוח מוטורי ובניית תשתית לטניס לגילאים הנמוכים של 5-6. כמו-כן טניס עם אבי שמח כחלק מתרבות הספורט שלו להחזיר למען הקהילה, ע"י התנדבות של אימון טניס בבי"ס בעיר אחת לשבוע והענקת מלגות לאימונים לילדים משכבות עם קשיים בעיר. אתם מוזמנים להתרשם מכלל הפעילות שלנו באלבומי התמונות בפייסבוק: טניס עם אבי (עברית) ונשמח לראותכם על המגרש..

אנא צרו קשר בסלולר או במייל ונוכל להזמין אתכם לאימון נסיון (-:

מיקום : מגרשי הטניס שכונת קרית ראשון ראשל"צ, ניתן להגיע ב-WAZE: רח' גולדה מאיר 11 ואז רואים את מגרשי הטניס על הכביש.

אנשי קשר : מאמן ראשי - נדב בן - ארי : 054-9434849
                 מנהל - אבי גולנדר : 052-3695286
                 משרד מרכז קהילה קרית-ראשון : 03-9513436

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד