החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

CARPE DIEM - תערוכה קבוצתית של קבוצת אמני ISRAEL WAG

(WAG - WORLD ART GAMES)

מה הזמן מסמן לי
זה הכל שאריות של החיים
ולחיות את הרגע
להתחיל לאסוף את השברים
(״שאריות של החיים״, עידן רייכל)

כמדי שנה מציגה קבוצת ISRAEL  WAG תערוכה שנתית של חבריה. הפעם בחרו חברי הקבוצה לעסוק בהשפעת התקופה המאתגרת שהעולם כולו חווה והשלכותיה על חיינו. זאת, מתוך תפיסת עולם אופטימית הגורסת כי המסקנה המתבקשת היא שעלינו לחיות את הכאן והעכשיו, ״לנצל את היום״ (Carpe Diem) ולמצוא את הדרך למצות את החיים ואת היופי שבהם.

עלינו לראות את הקסם בדברים הפשוטים והיומיומיים, לשמור על הטבע הקיים – על החי והצומח, לאהוב ולשמוח כי לעולם לא ניתן לדעת מה ילד יום. בני האדם קיבלו תזכורת להיותם שבריריים ובני חלוף (Memento Mori). המודעות לזמניות האנושית היא המפתח להבנת חשיבותו של הרגע.

קבוצת WAG ISRAEL  הינה חלק מארגון  WAG הבינלאומי  שמטרתו הינה קירוב לבבות דרך האמנות וקידום אמנים. החברים בארגון באים מתחומים שונים - אמנות פלסטית, מוזיקה, שירה, כתיבה ואופנה. הקבוצה  מקיימת פעם בשנה תערוכה בישראל, משתתפת בתערוכות ברחבי העולם ופעם בשנתיים מייצגים חברים מהקבוצה את ישראל בפסטיבל בינלאומי (הפסטיבל הבא יתקיים בבודפשט ב-2022).

בתערוכה נוטלים חלק 18 מחברי הקבוצה המספקים פרשנויות שונות לנושא בפיסול, בציור ובצילום. האמנים המשתתפים:
אבי שרון, אלישבע צבר, אסתר כהנר, אפרת פויר, אריאלה סגל, ברכה לסלו, דבורה חצור, דיצה שגיא, ורדה ברגר, חנה בן אליעזר קרטיס, חסיה גיבלי, מיכל מס בכר, מירי מיבלום פרויד, רבקה עוזיאל, רומי רנן, רונית קורן ילוז, רחל פרנק, שולה רוס.

חניתה אליצור, אוצרת התערוכה


הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד