החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

פתיחת 2 תערוכות בבית האמנים

במוצ"ש ה- 12.5.2018 מילא קהל מבקרים רב, אמנים, ידידים ובני משפחה את הגלריה של בית האמנים בגבעתי 17. הארוע היה פתיחת 2 תערוכות יחיד לשתי אמניות ותיקות בעיר.

שרה זילברשטיין "עוד לא ציירתי 80 ציורים" . באוצרותה של לאה טופר. ותערוכתה של דיאנה צוק פומרנץ "יומן מסע" . באוצרותו של אריה למדן.התערוכות פתוחות לקהל הרחב בימים א-ו בשעות 10-12 ובממים ב, ו- ד בשעות 17.30- 19.00 נשמח אם תכבדונו בנוכחותכם .

בשישי ה-18.5 בשעה 11.00 נקיים שיח גלריה לתערוכה של שרה זילברשטיין שתספר על דרך עבודתה המיוחדת. הקהל מוזמן כניסה חופשית.

בתאריך 25.5 בשעה 11.00 נקיים שיח גלריה לתערוכה של דיאנה צוק פומרנץ שתספר על הרקע ליומן המסע שעברה - מומלץ להגיע.רותי מקבי - מנהלת האגף לאמנות כותרים ומורשת: "זהו הישג נפלא ולא מובן מאליו שקיימת בראשון לציון עמותה המאגדת מ-200 אמני העיר. אני מלווה בשנים האחרונות את הפעילות הענפה בה מידי חודש בחודשו מתחלפת תערוכה ומתערוכה לתערוכה התצוגות משתבחות. בית האמנים הפך להיות תחנה מכובדת במסלול האמנות העירוני- הכולל את מוזיאון אגם, הסדנה לאמנות, גלריית לונדון- גורדון ופסלי החוצות. מאוד מרגש לראות את העזרה ואת ההפריה ההדדית, כאשר פעם אמן מציג ובפעם אחרת אוצר את תערוכתו של חברו ובהתנדבות. זו גאווה גדולה לעיר והבית היצירתי הזה הופך להיות מודל וסמל לערים אחרות."לחצו לצפייה בקליפ אווירה מתערוכות הפתיחה

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד