החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

הרצל חיים ז"ל


הרצל היקר.....      9.12.14   
                       
בבוקר קבלנו את ההודעה המרה שלצערי קטעה חיים של אדם  שאפיין אותו זאת חברות , טוב לב  והרצון להעניק  לסובבים אותו  את הטוב ביותר. אדם מיוחד עם  יושרה ביליתי מתפשרת  שדאג תמיד לאמר את מה שחשב ותמיד רק את האמת  .

על שתי אהבות לא ויתרת מעולם והענקת את כל נשמתך להם יום ביומו .אהבה הראשונה והגדולה היא למשפחתך המיוחדת ,זכית להקים משפחה אוהבת, מסורה ומאוחדת שנאלצה לצערנו לטפל בך בדרכך האחרונה  בטרם עת .

אהבה השנייה הבלתי מתפשרת היא לאגודת הכדורגל בנחלת יהודה . בה הענקת ללא תמורה  את לבך הגדול  כאב מסור לכל שחקן ושחקן באגודה במשך שנים רבות.

הרצל, זכית להיות חלק מהאנשים הנפלאים שבנו מורשת של  אגודת כדורגל ראויה  וותיקה בפאתי העיר בראשון לציון  , המגרש הישן והטוב   הוא פרי יצירתך ועדיין שורד ומאכלס מאות ילדים פעילים מידי ביומו .  

ביום חמישי האחרון בנשימותיך האחרונות בקשת מבנותיך להעניק לשחקני הקבוצה  פרחים .בתוך ליבי ידעתי שתיארת לעצמך זאת המתנה האחרונה שאתה יכול להעניק לנו השחקנים .

אבל הרצל היקר ! המתנה הגדולה שלנו זאת הזכות שהייתה לנו לשהות במחיצתך ולי באופן אישי  המתנה הזאת ניתנה במשך שנים רבות ולכן ממעמקי  ליבי מבקש לאמר לך תודה גדולה ממני ,מהנהלת הקבוצה , מהצוות המקצועי , מהשחקנים והאוהדים שכולם מוקירים  ואוהבים אותך עד מאוד.

אני מבטיח כאן   לידך , בשם עיריית ראשון לציון ואגודת הכדורגל בנחלת יהודה שנשכיל להנציח את עשייתך המיוחדת רבת השנים באופן ראוי ביותר  כפי שרק לאיש כמוך מגיע .

יהיה זכרך ברוך.

חברך לעולמים אמיר סולרסקי

 

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד