החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

מרוץ ראשון 2018 -3 שיאים ישראליים נשברו

מרוץ ראשון לציון יצא לדרך השנה בפעם ה-3 ברציפות במתכונתו הנוכחית, כאשר גולת הכותרת הייתה המקצה ל- 15 ק"מ שמהווה אליפות ישראל למרחק זה.

המרוץ נפרס בשטחים הפתוחים של העיר עם אויר, נוף חולי מדהים, אנרגיות טובות ואווירה צעירה וכיפית. המסלול נחשב למהיר עם תוואי שטח כביש שטוח ברובו בהשתתפות מיטב הרצים בישראל.מרוץ ראשון לציון מתעתד להפוך למסורת ארוכת שנים של מרוצים ולמותג מוביל בתחרויות הריצה בארץ. מקצה ה- 5 ק"מ משך אליו הרבה רצים חובבים -קבוצות ריצה עירוניות, בני נוער ועוד...

אליפות ישראל ב-15 ק"מ הבטיחה וקיימה. לונה צ'מטאי סלפטר קבעה 33:12 דק' בריצת 10 ק"מ ו-49.47 דק' בריצת ה-15 ק"מ. מארו טפרי שבר את השיא בגברים


מרוץ ראשון לציון ואליפות ישראל בריצת כביש ל-15 ק"מ הבטיחו וגם קיימו, כאשר לא פחות משלושה שיאים ישראליים נשברו היום (שישי). לונה צ'מטאי סלפטר שברה שני שיאים ואילו מאור טפרי שבר את השיא בקרב הגברים.


תחילה סלפטר שברה את השיא ב-10 ק"מ, כשחצתה את קו ה-10 ב-33:12 דקות, שיפור של 39 שניות לשיא של נילי אברמסקי. כעבור 5 ק"מ חצתה סלפטר את קו הגמר של המרוץ ל-15 ק"מ ב-49:47 דקות, ושיפרה ב-2:19 דקות את שיאה הלאומי.


לקהל שגיע לאצטדיון האתלטיקה הובטח הפנניג חגיגי, כאשר לצד המרוצים הקהל יכל גם ליהנות ולקחת חלק בהרקדה המונית – בשיתוף פעולה עם אגף התרבות, מפעילויות ספורט שונות כמו : TRX , קיקבוקס ודראמס.

בנוסף הוקם באצטדיון מתחם מתיחות – בשיתוף פעולה מכבי שרותי בריאות, שבו בוצעו מתיחות והרפיית שרירים לרצים.

במתחם איכות הסביבה ובריאות – שהוקם בשיתוף פעולה עם מנהל איכות הסביבה, יכל הקהל לדווש על אופניים ובאמצעותם ליצור אנרגיה, אשר תשמש להפעלת בלנדר והכנת שייק ומתקן ג'רו הפועל על כוח המשיכה.

נשות המאמנט מראשון לציון הקימו באצטדיון רשתות והקיימו טורניר כאשר ילדי הגיל הרך יכלו ליהנות במתחם ג'ימבורי ובועות סבון. ובמתחם נוסף פעל שוק חקלאי בו התקיימהמכירת פירות וירקות, לצד דוכני מכירה של ציוד וביגוד ספורט.

האירוע כולו הופק על ידי החברה העירונית לתרבות ספורט ונופש ולקחו בו חלק גם ראש העיר מר דב צור, מ"מ וסגן ראש העירייה, מוטי עג'מי, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הספורט, איתן שלום, מחזיקת תיק הבריאות, חברת המועצה יפעת מאירוביץ יפת, אשר הזניקו את המקצים השונים וחילקו את הפרסים לזוכים.

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד