החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

מי אנחנו?

הטלוויזיה הקהילתית בראשון לציון "זום ראשון" ו"עניין ראשוני"

הטלוויזיה הקהילתית בראשון לציון היא מרכז פעילות של שתי קבוצות: 
"זום ראשון" ו"עניין ראשוני" המתמחות בתחומי הפקה טלוויזיוניים מגוונים כגון: צילום, בימוי, עריכה תסריטאות, משחק ועוד ועוד. 

החברים בזום ראשון ועניין ראשוני, מפיקים כתבות וסרטים המוקרנים בקביעות בערוץ 98 גם בהוט וגם ב-YES.

העשייה הטלוויזיונית חשובה לנו כיוון שעבורנו היא דרך לביטוי יצירתי שאת תוצאותיו אנו מגישים לכלל תושבי ראשון לציון הצופים במשדרים ומביעים את הערכתם לתכנים של הסרטים שלנו ולרמתם המקצועית.

עבודתנו הטלוויזיונית מתנהלת באולפן שהעמידה לרשותנו עיריית ראשון לציון באמצעות החברה העירונית. האולפן מצויד במצלמות, במערכת דיגיטלית לעריכת סרטים ובשפע של אמצעים נוספים. העירייה אף תומכת ומעודדת את העשייה השוטפת שלנו ודואגת לכך שכל הפעילות המקצועית תלווה על ידי איש מקצוע מטעמה המנהל את האולפן ודואג לכל ההיבטים הטכניים. 

חברי הקבוצה גם זוכים, מזה שנים, להדרכה ולהנחיה בתיאוריה ובפרקטיקה של ההפקה הטלוויזיונית של איש מקצוע המלווה את פעילויותינו בצילום, בעריכה, כתיבת תסריטים ועוד ...

במהלך שנות הפעילות למדנו והשתלמנו בקורסים של "אשל תקשורת" ושל "האגודה הישראלית לתקשורת קהילתית" ורכשנו מיומנויות וניסיון עשיר בכל  תחומי ההפקות הטלויזיוניות. 

חברי הטלוויזיה הקהילתית המעורים בחיי העיר, ששים לספר ולתאר במגזינים טלוויזיוניים את המתרחש והמתחדש בעירנו. 

אנחנו נוהגים לצאת אל הקהילה, מצלמים, סוקרים, מראיינים, עוקבים בשטח וגם מבצעים צילומי אולפן ומכסים בשידורינו, במגזינים המתחדשים מדי חודש, כתבות, סיפורים על הווי ראשוני, תרבות ואמנות, טיפוסים מיוחדים, אירועים חגיגיים, יחודיים, ביקורת וחדשות ומפיקים גם סרטי עלילה.

העשייה הטלוויזיונית, שיתוף הפעולה בין החברים וההווי החברתי הקיימים אצלנו תורמים ל"גאוות יחידה" ומעצימים למעשה את יכולותיהם המקצועיות של כל החברים בשתי הקבוצות שלנו.הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד