החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

מציינים עצמאות 76 שנים למדינת ישראל- במות ילדיםלבנו עם המשפחות שאיבדו את יקיריהן ועם החטופים שטרם שבו הביתה. האירועים יתקיימו השנה במתכונת סמלית וייוחדו לילדים. יום שני, 13.05.2024 , החל מהשעה 20:10. הכניסה חופשית.

בבמת גן המושבה יתקיים אירוע בסימן הצדעה למשפחות השכולות ולמשפחות החטופים: בשעה 20:10 תופיע מיקי, מלכת הילדים במופע מוסיקלי לכל המשפחה בהשתתפות השחקן נתן נתנזון. בשעה 21:20 יופיע יהורם גאון, חתן פרס ישראל בזמר העברי.

בבמת שיכון המזרח החל מהשעה 20:10 ייהנו הילדים ממופע של לירוני (לירון רביבו), השחקנית וכוכבת הילדים האהובה– במופע "איפה העוגה?" המבוסס על שיריהם של היוצרים המוערכים משה דץ וסמדר שיר. ב21:15 יופיע הדוד חיים, הדוד של ילדי ישראל במופע חדש ומצחיק שכולל את מיטב הלהיטים.

בבמת רקפות החל מהשעה 20:10 ייהנו הילדים ממופע של הדוד חיים, הדוד של ילדי ישראל במופע חדש ומצחיק שכולל את מיטב הלהיטים . ב-21:15 תופיע מיקי, מלכת הילדים במופע מוסיקלי לכל המשפחה בהשתתפות השחקן נתן נתנזון.

בבמת רמת אליהו החל מהשעה 20:10 ייהנו הילדים ממופע של הילה הכל יכולה, במופע מקפיץ ומרהיב המשלב ריקודים קצביים, שירים מוכרים ומקוריים והפעלת הקהל ב-21:15 יופיע רוי בוי, שמזמין אתכם להצטרף להרפתקה מסתורית בעקבות הדינוזאור האבוד.

בבמת פארק שקמה החל מהשעה 20:10 ייהנו הילדים ממופע של רוי בוי, שמזמין אתכם להצטרף להרפתקה מסתורית בעקבות הדינוזאור האבוד. ב-21:15 תופיע מירי תשירי במופע ייחודי המדבר על שייכות, ערכים, סובלנות ומסורת. בליווי שחקנים ורקדניות, הכינו מצלמות וצפו להפתעות!.

בבמת נווה חוף ייהנו הילדים ממופע של דור הגיבור ופו הדב , החל מהשעה 20:10. ב-21:15 יופיע קוגומולו, מאסטר הקפוארה של הילדים במופע מטריף שמשגע את המדינה.

לצפייה בחוברת האירועים לחצו כאן

לפרטים נוספים: www.hironit.co.il
הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד