החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

הפניניג ט"ו בשבט בסימן שילוב וקירוב לבבות

ביום שני, ח' שבט, 3/2/2020 התקיים הפניניג ט"ו בשבט בסימן שילוב וקירוב לבבות במרכז קהילה רוזן בהנהלת רותי הרשקוביץ. מדובר באירוע בדגש על הנגשה של הפעילויות ומפגש חברתי חויתיי של רגילים ומיוחדים יחד. כל זה התאפשר הודות להפקה משותפת של מספר גורמים יחד בעיריית ראשון לציון ו"החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש" בניהולו של אלי פולק.


שותפים להפקה היו מנהלת מרכז רוזן - רותי הרשקוביץ חברת המועצה ד"ר הדס-מלכה הכהן מחזיקת תיק חינוך מיוחד, והמשנה לרה"ע ומחזיק תיק נוער וצעירים איתי מתתיהו עם מיטב הנוער של עירנו - מד"צים עירוניים והנוער העובד והלומד בהובלת כלנית אלפנדרי וירדן מן . וגם הורים ממנהיגות הורים מיוחדים ומתנדבות לשכת נשים בנימין דה רוטשילד בני ברית ראשון לציון.


האירוע כלל טקס פתיחה וכ 7 תחנות פעיליות שונות ומותאמות לכלל המשתתפים :
*שתילה של חסה וזרעים
*הכנת עץ משאלות
*באולינג
*קליעה לסל
*בוצ'ה - כדורת ענף ספורט מותאם לילדים ואנשים עם מוגבלות
*עמדת איפור פנים
*צילום בתוך מסגרת


טקס הפתיחה היה חגיגי במיוחד רותי הרשקוביץ הנחתה את האירוע ופתחו בדברי ברכה איתי מתתיהו וד"ר הכהן. לאחר מכן המשתתפים נהנו מהופעות של ילדי החוגים קפוארה של יונתן עבדי, ג'אז של אורית בל ולהקת הנוער-נט של דני אברהם . בלטו בטקס צמד הילדים המשולבים בכיתות רגילות, נדב כהן תלמיד כיתה ב מבית ספר "יסוד המעלה" ומטר אשר ברנדוין תלמיד כיתה ו מבית ספר "אשכולות". נדב ומטר קראו יחד את שירה של דתיה בן דור "איך זה להיות עץ".


רותי הרשקוביץ, מנהלת מרכז רוזן והכח המניע בארגון האירוע והפקתו: זכות גדולה נפלה בחלקי לארח ולהיות חלק מאירוע משמעותי ומיוחד הפנינינג ט״ו בשבט בו השתתפו ילדי קהילת רוזן וילדי החינוך המיוחד . מרכז קהילתי רוזן הפך להיות נגיש לאחרונה לילדים עם צרכים מיוחדים , מבחנתי חלום שהתגשם שילוב הילדים בחוגים ובפעילות השותפת במרכז , שתופי פעולה מניבים פרות ועשייה מבורכת בעיר . לשמחתי יש לנו בעיר צוות מדהים ד״ר הדס הכהן .והמשנה לראש העיר איתי מתיתיהו .צוות שלם ומיוחד באגף הנוער וצעירים חשיבה ואכפתיות שכל אחד מאיתנו נקבל חברה טובה יותר.


הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד