החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

יום המעשים הטובים בחטיבת הספורט


יום המעשים הטובים איחד השבוע את חטיבת הספורט של ראשון לציון בעשייה למען הזולת והסביבה. עשרות תלמידים ומאמנים נמצאו מעורבים ביום הזה ויצרו שינוי חיובי בסביבתם.  זהו יום המציין פעילות מתמשכת של עשיית טוב, המסר העיקרי ביום זה הוא שמעשה טוב יכול להיות כל דבר חיובי למען הקהילה ועד להתנדבות בפרויקטים למען החברה והסביבה.

קבוצת מכבי "סביון" של שי ליפשיץ ומנהלת הקבוצה טלי ארצי אספו כסף ורכשו מארזים מתוקים לשוטרים בתחנת ראשון לציון.


קבוצת הקט סל ב' "רתם" שהם שחקנים בכיתות ה' עם המאמן בר סבירסקי שגדל במחלקת משוחרר טרי מצה"ל ומנהלת הקבוצה מיטל בוטבול אספו כסף וקנו לכבאים מארזים מתוקים - כל הכבוד !!!!!מזה שלוש שנים מבקרים שחקני מועדון הכדוריד הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ בעמותת ניצני ראשון במסגרת תכנית התנדבות קבועה ומתמשכת של המועדון. במסגרת הביקורים, מבלים שחקני ושחקניות המועדון (ממחלקת הילדים והנוער ועד לבוגרים ולבוגרות) בפעילות משותפת בחברתם של ילדי המקום.

לאחר תקופה בה לא התאפשרו ביקורים בניצני ראשון, בעקבות מגבלות הקורונה, יצאה נציגות (מחוסנת) מקבוצת הבוגרים והבוגרות לבקר את החברים שלנו מניצני ראשון שקיבלו אותנו בזרועות פתוחות.
יום המעשים הטובים צוין אמנם ביום שלישי האחרון אבל בהפועל אלטשולר שחם ראשל״צ אנו מאמינים שעשייה למען הזולות ומעורבות קהילתית הם התנהגות מתמשכת וחלק בלתי נפרד מהשגרה שאנו רוצים להנחיל לשחקנים ולשחקניות המועדון.

ההתנדבות טומנת בחובה קשת רחבה של ערכים עליהם מושתת המועדון, ביניהם, סולידריות חברתית, הדדיות, שייכות והעצמה. אנו מאמינים שמעבר למודעות לקיומו של האחר, בעזרת נתינה, הכרה ושוויון, ניתן לשאוף למצוינות ערכית בעלת תוכן ומשמעות. מצאו דרך לעשות טוב, לפזר ולקבל אור כי חברה ערכית הדוגלת בנתינה וקבלת האחר היא עמוד התווך לעולם בריא יותר לכולנו. ״התודעה, אחרי הכל, אינה נכבשת בנשק אלא עד ידי אהבה ונדיבות״ (ברוך שפינוזה).כל הכבוד לקבוצת קט סל ב' "רימון" של המאמנת הילה סימון ומנהלת הקבוצה נועה ריינדל שאספו מצרכי מזון לנזקקים. 👏
כל הכבוד לקבוצת קט סל ב' "יסמין" של המאמן איתי כספי ומנהל הקבוצה רועי שפס שפינקו את אנשי מד"א בדברים מתוקים לחג 🙏קבוצת קט סל "סחלב" של המאמן דביר בורשטיין ומנהל הקבוצה רועי פידלר (הבעלים של חנות לחיות גרגורים) שאספו כסף ותרמו מזון לחיות בעמותת ראשון אוהבת חיות 🙏 - כל הכבוד !!!!


הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד