החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית
טאבים צד
דלג על טאבים צדאזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
"ריצת קורונאאוט" - צובעים את ראשון בירוק
בשישי (9/4/21 ) התקיים אירוע "ריצת קורונאאוט" ברחבי העיר בין השעות 6:00-18:00 בסימן: צובעים את ראשון בירוק. האירוע התקיים במתכונת דיגיטלית כאשר כל המשתתפים רצו באופן עצמאי ברחבי העיר והמדידה התבצעה באפליקציה ייעודית שהותאמה במיוחד לאירוע.
הריצה התקיימה ב-3 מקצים: 2 ק"מ, 5 ק"מ ו- 10 ק"מ.
![](_uploads/extraimg/WhatsApp Image 2021-04-12 at 14.38.19 (4).jpeg)
מעבר לנרשמים מן היישוב השתתפו באירוע קבוצות ריצה ומועדוני ספורט מקומיים- מועדון הישגים, מכבי ראשון שחייה, מועדון עוצמה ג'ודוקאן האתלט ראשל"צ(ג'ודו וסמבו) ומועדון הסוהו טים (טריאתלון) שבלט בנוכחותו.
![](_uploads/extraimg/WhatsApp Image 2021-04-12 at 14.38.19 (3).jpeg)
בנוסף- השתתפו תלמידי כיתות ספורט (אתלטיקה) מבתי ספר העל יסודיים- חט"ב זלמן ארן, מקיף ח', חט"ב טביב, חט"ב המעיין, ומקיף ט'. אל בתי הספר שרצו באצטדיון האתלטיקה הצטרפו לריצה עובדי החברה העירונית.
![](_uploads/extraimg/WhatsApp Image 2021-04-12 at 14.38.19 (1).jpeg)
על כל ההפקה והאירוע הססגוני שהתקיים באצטדיון האתלטיקה העירוני בנאות שקמה, היה אחראי אגף הספורט- חטיבת ספורט וקהילה- החברה העירונית לתרבות ולספורט בשיתוף כמובן של עיריית ראשון לציון.
![](_uploads/extraimg/WhatsApp Image 2021-04-12 at 14.38.19 (5).jpeg)
Banners
דלג על Banners