החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

טורניר הסטריטבול לקראת סיום

8/09/2011

לא רק בליטא ישחקו היום כדורסל. בראשון לציון יגיע אל סיומו טורניר הסטריטבול לזכרו של אורנתן מוטעי ז"ל בהפנינג שיימשך עד חצות.

לאחר שלושה ימים של משחקים בשיטת ליגה, יגיע הערב הטורניר לרגע השיא שלו. זו הפעם השניה בה מתקיים הטורניר, קצת יותר משנה אחרי שאורנתן מוטעי נהרג בתאונת אופנוע בגיל 28.

הטורניר מתקיים על מגרש פתוח שהורכב במיוחד עבור המשחקים בלב איזור התעשייה הישן בראשון לציון. החברה העירונית לתרבות נופש וספורט הקימה שני מגרשי כדורסל עליהם ישחקו בשיטת ליגה שמונה קבוצות שניצבים ממש. בין כמה מהמסעדות המצליחות באזור השפלה כמו סוהו,לופט וקאזה דו ברזיל.

הערב יתקיימו החל מ-20:00 משחקי רבע הגמר, חצי הגמר והגמר. בנוסף יהיו  תחרויות הטבעות, שלשות, משחקי ראווה ותחרויות נושאות פרסים לצופים.

הראפרים והזמרים אלון דה לוקו, שורטי ואלון מלמד שכתב שיר מיוחד לזכרו של אורנתן יופיעו באירוע, ובנוסף יתקיים טקס בנוכחותו של ראש העירייה, דב צור, שהטורניר נערך בחסותו.

מנהל רשות הספורט בעיריית ראשל"צ, אמיר סולרסקי: "אני מזמין את הקהל להגיע לאירוע. זו תהייה חוויה של כדורסל אמיתי. התחרותיות בטורניר גבוהה מאד וכך גם הרמה. אנחנו מתכננים הרבה הפתעות, יהיה כיף ביום האחרון של החופשה".   

קרדיט: יניב יוסיף אור one.co.il

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד