החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

היכל הספורט השני בגודלו בישראל ייבנה בראשל"צ

20/11/2011

החברה העירונית-ראשון לציון  ניגשה למכרז של המועצה להסדר הימורים בספורט על בניית ארנה אולם רב ענפי בסטנדרט בינלאומי של 5,000 מקומות ישיבה שייתן מענה לאירועי ספורט בינלאומיים אליפויות עולם ואליפויות אירופה בכל ענפי הספורט כולל לאליפיות בענפי ההתעמלות על מגוון סוגיה .

התחרות  הייתה על  בניית שני היכלים בלבד. החברה העירונית קיבלה את אישורו של ראש העירייה מר דב צור להגיש את המכרז בו השתתפו הערים הגדולות במדינה , עלות של הארנה  בסביבות ה130,000,000 מיליון ₪ כאשר עם עומדים ביעדים המועצה להסדר הימורים בספורט התמיכה של המועצה תגיע ל-58,000,000 שקלים.

 

העיר ראשון לציון זכתה במקום הראשון בהפרש גדול על העיר חולון שזכתה במקום השני. למרות שהעיר חולון  מבחינת תוכניות בנושא עובדת על הפרויקט כבר כחמש שנים.אין ספק שגודל התמיכה בעיר לספורט הן כספית והן במתקנים , בנוער באירועים וכמות הספורטאים התחרותיים דירגו את העיר ראשון לציון במקום הראשון בצדק.

ראש העירייה מר דב צור בדק כלכלית את הנושא לעומק וכעיר יציבה כלכלית הפרויקט ייתן מענה לא רק לצורכי ספורט והכוונה לתת מענה לתחומי התרבות כגון במופעי תרבות שבהיכל כזה ניתן לאכלס כ7,000 צופים !

בהיכל יהיו אולם מרכזי ואולם ספח ששנהם יהיו בגודל של משטח למשחקי כדוריד ויהיה ניתן בשעת הצורך לחבר את שני האולמות לדוגמה לצורך קיום תערוכות בינלאומיות.

אין ספק שהבחירה של המועצה להסדר הימורים בספורט בעצם נתנה עוד חותמת שראשון לציון הינה בירת הספורט במדינה!

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד