החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

אולם ספורט חדש בהשקעה של 5 מיליון שקלים

האולם החדש נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ויתפרש על שטח של 830 מ"ר לרווחת תלמידי בית הספר ותושבי העיר בימים אלו בונה עיריית ראשון לציון אולם ספורט חדש בבית הספר מרחבים בהשקעה של 5 מיליון שקלים. האולם החדש, יתפרש על שטח של 830 מ"ר ויעמוד לרשות תלמידי בית הספר בשעות הבוקר ולתושבי השכונה בשעות אחר הצהריים.

 

על הפרויקט אמון האגף לבנייה ציבורית בעיריית ראשון לציון, בראשותה של האדריכלית ורד סולומון, שמספרת כי אולם הספורט נבנה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים והאיכותיים ביותר לרווחתם של תלמידי בית הספר ותושבי השכונה.

בנייתו של אולם הספורט החלה ומתבצעת בימים אלו. העבודות צפויות להסתיים בחודש יוני 2012.

ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"בשלוש השנים האחרונות משקיעה עיריית ראשון לציון במתקני הספורט העירוניים בהיקף חסר תקדים וצועדת בדרך הנכונה על מנת למצב את ראשון לציון כעיר הספורט של ישראל. בין יתר הדברים, מלבד אולם הספורט במרחבים, נבנה אולם ספורט בבית ספר איתמר ובבית הספר נווה דקלים, קורו מגרשי ספורט בארבעה בתי ספר בעיר, נבנו מגרשי ספורט בשישה בתי ספר ושני מרכזי ספורט נבנים וייבנו בשכונת נחלת יהודה ובמערב העיר, בסמוך למכללה למנהל. כל המתקנים נבנים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, לרווחת תלמידי בתי הספר וכלל תושבי העיר".

מנהל רשות הספורט, אמיר סולרסקי:"אולם הספורט החדש בבית הספר מרחבים מצטרף לעשייה גדושה ובנייה מאסיבית של מתקני ספורט ברחבי העיר. ככל הנראה, השנה הייתה שנת שיא בהשקעות במתקני ספורט ובמתקנים חינוכיים בראשון לציון, והיד עוד נטויה. במסגרת מדיניות ראש העיר, אנו מעניקים לתושבים את כל התשתיות והמתקנים האיכותיים ביותר על מנת לעודד את העיסוק בספורט, הן החובבני והן המקצועני".

 

 

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד