החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

הפנינג אומנויות לחימה

ביום רביעי ה- 27/06/12 התקיים הפנינג אומנויות לחימה וטקס סיכום עונת אימונים 2011-2012 של המועדון "שרעבי אומנויות לחימה". האירוע התקיים באולם הספורט שבנס ציונה. האולם היה מלא בספורטאים והוריהם הנרגשים, אשר התרגשו "לחתום" עונת אימונים נוספת בהצלחות והישגי הספורטאים והמועדון בכללותו.

כל מאמני המועדון נכחו באירוע מרגש זה והציגו הופעות טאקוונדו יחד עם תלמידיהם לכבוד הטקס, הופעות הראווה והקרבות של ספורטאי המועדון הוכיחו את מכלול הידע והיכולות באומנות הלחימה טאקוונדו והצליחו לרגש את הוריהם ולהפיח רוח ספורטיבית בקהל.מראה מרגש בפני עצמו היה כאשר ספורטאים צעירים בחתך גילאים 3-5 יצאו לבמה בליווי ספורטאים בוגרים, חברי נבחרת ישראל לטאקוונדו וכך פתחנו את הערב... לאחר מכן המשיך הערב בקרבות מרשימים של חברי נבחרת המועדון אל מול נבחרת מועדון מתחרה מירושלים שבהם התמודדו 5 לוחמים מכל מועדון בקרב טאקוונדו אולימפי.

מראה מרגש במיוחד היה כאשר ילדי עמותת "ניצני ראשון" ילדים חולי שיתוק מוחין הציגו הופעת טאקוונדו מרשימה. ילדים אלו מתאמנים אחת לשבוע באימוני הטאקוונדו במסגרת המועדון.

במועדון כיום, שפועל במרכז העיר ובחלקו המערבי בשיתוף עם החברה העירונית ראשל"צ מתאמנים מאות ילדים, בוגרים ונוער החל מגיל 3 ועד גיל 65, אשר מתאמנים באומנויות הלחימה הטאקוונדו, ומייצגים את ישראל בתחרויות בינלאומיות.

ההישג המרשים האחרון הינו סגן אלוף אירופה לנוער, רון אטיאס, אשר זכה בתואר לפני מספר חודשים. המאמן הראשי של המועדון, מר יחיעם שרעבי , משמש גם מאמן נבחרת ישראל ומלווה את הנבחרת בתחרויות בחו"ל.

בימים אלו מתכוננים ספורטאי המועדון לאליפות ישראל הבינלאומית שתתקיים באוקטובר השנה בהשתפות משלחות מחו"ל.


 

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד