החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

פרס שרת התרבות והספורט ע"ש חודרוב

ביוזמה משותפת של משרד התרבות והספורט, המועצה להסדר הימורים בספורט (הטוטו), החברה העירונית-ראשון לציון, עיתון "ידיעות אחרונות" ואתר ynet, נבחרו אתמול (שלישי 14/1/14) בהיכל התרבות של ראשון לציון הספורטאים המצטיינים של ישראל לשנת 2013 במסגרת טקס "המצוינות בספורט" על שם יעקב חודורוב, מגדולי השוערים של ישראל.

משרד התרבות והספורט ובראשו השרה לימור לבנת העניקו אתמול (שלישי 14/1/14)  בטקס חגיגי פרסים בשווי של למעלה 1.1 מיליון שקלים ל-86 ספורטאים מצטיינים ול-53 מאמנים שהגיעו להישגים יוצאי דופן בתחרויות בינלאומיות בענפים האישיים האולימפיים, הפראלימפים ושאינם אולימפיים בשנת 2013.

הספורטאים הזוכים הם אלה שזכו באחד משלושת המקומות הראשונים באליפות עולם או אליפות אירופה בענפים שונים, ביניהם, ג'ודו, שחייה, שייט, התעמלות קרקע, סקי מים, ג'יו ג'יטסו, טניס, טריאתלון נכים ועוד.

בין הזוכים: הג'ודאית ירדן ג'רבי שזכתה במדליית זהב באליפות עולם (אביה קיבל את הפרס היות והיא נמצאת במחנה אימונים ביפן) והשייטת לי קורזיץ שזכתה אף היא במדליית זהב באליפות העולם. כל אחת מהן קיבלה פרס כספי בשווי 44 אלף שקלים והמאמנים שלהם, שני הרשקו (גם נמצא במחנה האימונים) ובן פינקלשטיין קיבלו כל אחד 22 אלף שקלים. המתעמל אלכס שטילוב זכה ב-31 אלף שקלים על זכייתו במדליית זהב באליפות אירופה (לא הגיע היות ונמצא במחנה אימונים בחו"ל) והקלע סרגיי ריכטר שקיבל 31 אלף שקלים על זכייתו במדליית זהב באליפות אירופה. בנוסף, הג'ודוקא אליס שלזינגר ומאמנה זכו בפרס על מדליית הזהב בענף הסמבו באוניברסיאדה.
 
הקהל השתתף באופן פעיל בבחירה והתאפשר לו הצבעה לבחירת הספורטאים דרך דף אינטרנט מיוחד שעלה באתר ynet. הבחירה התאפשרה לאורך שבוע שלם. אחרי הצבעת הקהל התכנסה ועדה ציבורית, אשר גם לה היה משקל בהצבעה בקטגוריות השונות. 
 
קרדיט: שיר אלג'ים sport5.co.il

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד