החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

חניכת מגרש החדש ומועדון השחקנים ברמת אליהו

ביום ראשון האחרון התקיים טקס מרשים שהפיקו אגודת הכדורגל מועדון ספורט רמת אליהו מחלקת הכדורגל והחברה העירונית ובו נחנך המתקן המרשים והמטופח ברמת אליהו ומועדון שחקנים ברמה גבוהה ביותר.
 
האדם שמוביל את הפעילות באגודה חבר המועצה אסף דעבול הודה מקרב לב לראש העיריה דב צור על פועלו ותמיכתו הגדולה לטובת אגודת הכדורגל ברמת אליהו והודה שראש העיריה אישר את כל מבוקשם ועל כך תודה ענקית מכל הנהלת ושחקני האגודה גם לפרנקו גונן מנכ״ל העיריה שהפך לאוהד של רמת אליהו ולצוות החברה העירונית שתומכת לאורך כל השנה , הוסיף דעבול והודה לחברי הנהלת האגודה ולצוות המקצועית שעושים עבודת קודש.
 
 
ראש העיריה בדברי ברכתו שיבח את פעילות האגודה וציין שהוא פשוט לא האמין עד כמה האגודה מסודרת ומובנת ואף התפעל מתיק הנהלים שהוגש לו ע״י האגודה .
מופע של האמן אייל הורן אלוף העולם בהקפצות סחף את 600 האורחים שהגיעו לאירוע המרשים. 
 
אלי פולק מנכ״ל החברה העירונית הוסיף:"אין ספק שלכל האגודות בכדורגל יש מה ללמוד מרמת אליהו שהשכילו ליצור מערכת משומנת ומודרנית שיודעת להעריך את המשאבים העירוניים שהם קיבלו ואין ספק שרמת התחזוקה הגבוה של האגודה מוכיחה הלכה  למעשה שההשקעה באגודה משתלמת" .
 

בתמונה עומדים משמאל: פרנקו גונן מנכל העיריה, דב צור ראש העיריה , אסף דעבול חבר מועצה נשיא האגודה, אלי פולק מנכ״ל החברה העירונית, אמיר סולרסקי סמנכ״ל החברה העירונית ומנהל רשות הספורט.
הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד