החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

מגלגלים על לוח השחמט

אנחנו הורים של בוגרים בעלי מגבלויות פיזיות רוצים להודות  לחברה העירונית ,למועדון השחמט ראשון לציון ,למנכ"ל המועדון מר בוריס אלתרמן,מאמן בוריס גוטקין וראש אגודת אילן סניף ראשון לציון מר שמעון קינן על העזרה בהקמת חוג שחמט לבעלי מגבלויות (שיתוק מוחין C.P. מרותקים בכיסאות גלגלים) בראשון לציון בהיכל התרבות.

 

הסיפור התחיל לפני כשנתיים כשפנינו לשמעון קינן ואמרנו שלילדים שלנו יש חלום להקים חוג שחמט בראשון לציון. הוא סייע לנו והעביר את הנושא לטיפול מנכ"ל מועדון השחמט בוריס אלתרמן, איתו עברנו על כמה וכמה מכשולים להקמת החוג, מבחינת נגישות, חניה, התאמת מאמן ועוד ואז זה קרה! על מקום יותר טוב אי אפשר היה לחלום - קבלנו חדר במתחם היכל התרבות, על מאמן יותר טוב אי אפשר היה לבקש - האמן בוריס גוטקין, תלמיד של אלוף העולם בשחמט מיכאל טל.


 

 

הילדים התקדמו מאוד במהלך החוג וכבר סיימו את חמשת חוברות העבודה ללימוד שחמט "מסע לעולם השחמט". השנה אמורים הילדים להתחיל ללמוד טכניקות משחק למתקדמים.

 

לראות אותם משחקים ללא יכולת לדבר או להפעיל ידיים זו חוויה מיוחדת שצריכים לראות אותה. גברת ברוריה ברגרין , מנהלת חוגים בהיכל התרבות נכנסה יום אחד לצפות בחוג ובכתה מרוב התרגשות למראה המתרחש.. גם אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם...

 

 

תודה על התמיכה מהחברה העירונית ומועדון השחמט אשר עזרו להגשים חלום לילדינו.אנחנו מקווים שגם השנה חדשה שתבוא תהיה מבורכת ומוצלחת, מלאה עשיה והשגים.

 

 

תודה לכולם מכל הלב

בכבוד רב,

משפחת גורפינקל ההורים של איגור

משפחת וסילישין ההורים של עורי

משפחת רזניק ההורים של אלכסי

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד