החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

השתלטות תאילנדית בישראל

בדרך כלל עם בוא האביב הישראלים משתלטים על תאילנד, כמה שבועות לפני הגיעה לישראל נבחרת הנוער של תאילנד לאליפות ישראל הבינלאומית בבדמינטון לנוער ולקחה אותה בסערה.
 
אליפות ישראל הבינלאומית בבדמינטון מצליחה להביא לישראל מידי שנה את מיטב שחקני הנוער באירופה ולהפתיע עם נבחרות אסיאתיות. במהדורות הקודמות היו אלה נבחרות יפן, סין והודו והפעם - תאילנד שהגיע לישראל בהרכב מלא ומקצועי. אל התאילנדים הצטרפו גם: צרפת, הולנד, רוסיה, צ'כיה, רומניה, אוקראינה, הודו, ליטא, קפריסין, גאורגיה, ארמניה ומולדובה וכמובן ישראל (סה"כ 14 נבחרות), 


 
במסגרת האירוע נערכו במקביל שני טורנירים, האחד לצעירים עד גיל 15 והשני לשחקני נוער עד גיל 19 אשר הינו חלק מהסבב האירופי לנוער ומעניק נקודות דירוג עולמי . בטורניר הצעירים בלטה חלי ניימן הישראלית (שחקנית מכבי ראשל"צ) אשר הניפה את הגביע 3 פעמים כאשר היא לוקחת המקומות הראשונים ביחידות, זוגות מעורבים, וזוגות בנות (האחרונים עם שותפה לקבוצה, לאון קוגל ולינוי טמייב בהתאמה). טארה קיראן ההודית הרשימה גם היא עם 3 עליות לפודיום בגילאי 13, פעמים זהב (יחידות וזוגות מעורבים) וכסף (זוגות בנות).
 
בטורניר הנוער עד גיל 19 בלטה מעל כולם נבחרת תאילנד אשר היוותה מכשול בלתי עביר עבור שאר הנבחרות ו-4 מתוך 5 הגמרים היו דרבי תאילנדי. גמר זוגות גברים היה היחידי אליו הצליחו להעפיל הישראלים, נאור מוזס ומקסים גרינבלט, שחקני נבחרת ישראל לנוער ניסו לתת פייט מול הזוג התאילנדי המדורג 1 בטורניר אך אלה היו גדולים על הזוג הישראלי.
 
התחרות אורגנה על ידי אנשי מועדון מכבי ראשון לציון לבדמינטון אשר יחד עם העירייה מארחים בפעם השביעית ברציפות את הסבב האירופאי בעיר הספורט.
 
את התחרות ניהל זו השנה השנייה ברציפות ההולנדי, מרסל שומרס, אחד השופטים הבכירים באירופה אשר ציין את השיפור בארגון והעלייה בסטנדרטים לעומת המהדורה הקודמת.


כחלק מהרציונל לקדם את מרכז העיר ולהצעיר את האזור, יתחיל מיזם חדש בבית העם החל מיום חמישי הקרוב, בית העם יהפוך למועדון סטנד אפ,ובכל חמישי יתקיים מרתון מדליק ומטורף של אמני הבית של מועדון הקומדי בר.

עלות מיוחדת לתושבי העיר היא 39 ₪ לכרטיס ברכישה מראש במקום 70 ₪

הזמנות בטלפון 03-5607075

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד