החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

אוראל ריבשטיין ויורי אטינגוף - אלופי ישראל עד גיל 8 ו 10!

גמר אליפות ישראל בשחמט לגילים הצעירים לשנת 2017 נערך השנה בחופשת פסח בכפר הירוק בהשתתפות 150 השחקנים הטובים מכל רחבי הארץ.

אוראל ריבשטיין ויורי אטינגוף השחקנים הצעירים של מועדון השחמט ראשון לציון זכו בתואר אלופי ישראל עד גיל 8 ו 10!

אוראל ריבשטיין הוא תלמיד כיתה ב' בבית הספר "תמיר" וזה פעם השניה ברציפות שאוראל מנצח באליפות הארץ עד גיל 8 עם תוצאה מצויינת של 6 נקודות מתוך 7 משחקים.

יורי אטינגוף עלה ארצה עם המשפחתו מסן פטרסבורג רק לפני חצי שנה וקיבל תמיכה מקצועית וליווי חם ממועדון השחמט העירוני.יורי אשר שיחק בתחרות בארץ הקודש רק בפעם הראשונה התרגש והפסיד במשחק הראשון אך לא ויתר והשיג שורה של נצחנות כולל בסיבוב האחרון אשר העניק לו זכיה בתואר אלוף הארץ עד גיל 10 עם תוצאה מצויינת של 7 נקודות מתוך 9 משחקים!

כ20 שחקנים צעירים נוספים מראשון לציו השתתפו בגמר אליפות ישראל ומועדון השחמט ראשון לציון מברך את כל השחקנים שייצגו אותנו בכבוד גדול בתקווה שבשנה הבאה נזכה ליותר שחקנים על הפודיום !

בראשון לציון פועלת תוכנית רחבת היקף ללימודי השחמט כבר בגילאים הצעירים. התוכנית "מסע לעולם השחמט" החלה לפעול תחילה בגני הילדים ולאחר שזכתה לשבחים רבים בקרב תלמידי גני החובה, הוריהם, הגננות וצוותי החינוך,בהמשך טבעי, החל מינהל החינוך בעיריית ראשון לציון להפעיל את התוכנית גם בבתי הספר היסודיים בעיר .היום לומדים שחמט בראשון לציון כ5000 ילדים ב65 גני חובה ו30 בתי ספר,במימון מלא של העירייה בנוסף למאות ילדים אשר מתאמנים בחוגי שחמט למתקדמים.

שנת לימודי השחמט מגיעה לשיאה ב19.5 כאשר 70(!) נבחרות מ35 בתי הספר בעיר יקחו חלק באליפות השחמט העירונית לבתי הספר היסודיים על שם זהר אולפינר ז"ל.

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד