החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

טורניר "אינבול" ראשון לציון בכדורסל 3X3 לזכרו של בן העיר אל"מ במיל רפי מילוא

בשבוע שעבר התקיים טורניר "אינבול" ראשון לציון בכדורסל 3X3 לזכרו של בן העיר אל"מ במיל רפי מילואהטורניר התקיים במסגרת ליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות ע"ש אורנתן מוטעי אשר נערכת מדי קיץ משנת 2014. 

הטורניר נערך במשך יומיים באולם הספורט יגאל אלון  והשתתפו בו 12 קבוצות מליגת ראשון לציון בכדורסל אולמות אשר מייצגות את מרכזי הקהילה והשכונות בעיר וביניהן קבוצה אחת אשר ייצגה את המשפחה של רפי עם שניים מבניו ואחיינו אשר שיחקו עמו יחד במשך שנים עם החבורה הוותיקה בקאנטרי גלי הדר בשנות ה-90.12 הקבוצות חולקו ל2 בתים בערב הראשון של הטורניר אשר הוזנק על ידי סגן ראש העיר אבי חיים ויו"ר הנהלת הליגה מר ישראל מוטעי. ובערב השני נערכו משחקי ההצלבה עד הגמר.

בטורניר זכתה קבוצת עירוני מיז"מ מפרס נובל אשר מייצגת את בעלי העסקים בעיר. במקום השני זכתה קבוצת שישיסל אשר לקחה בעונת 2015 את אליפות הליגה.את הגביעים העניקו: ראש העירייה מר רז קינסטליך, סגן ראש העירייה מר אבי חיים, המשנה לראש העירייה מר איציק אבשלומוב (מייסד מיז"מ), מנכ"ל החברה העירונית מר אלי פולק, ראש חטיבת ספורט וקהילה בחברה העירונית מר אריק ז'מייטיס ויו"ר הנהלת הליגה מר ישראל מוטעי.

בתחילת הטקס הוקרן סרט לזכרו של רפי והמשפחה העניקה מגן הוקרה לעיריית ראשון לציון והחברה העירונית אשר ארגנו את הטורניר. בנוסף התקיימה תחרות שלשות, כאשר את המקום הראשון זכה ניב שמולי מקבוצת הכלוב לזכרה של שירה שאשא ובמקום השני זכה רותם דדוש מקבוצת מ.כ נווה הדרים.רעייתו של רפי ז"ל, מלכה מילוא: מודה בשמי ובשם משפחתי מקרב לב ובהערכה לעיריית ראשון לציון, ראש העירייה, החברה העירונית ראשל"צ חטיבת ספורט וקהילה ולכל העוסקים במלאכה והשחקנים על הטורניר להנצחת זכרו של אהובנו רפי 45 שנה עסק בפיתוח המערכות המתקדמות שבשיאן החץ וכיפת ברזל. בצבא, בחיל התותחנים ובתעשייה האווירית באלת"א. ובכך נזקפה לזכותו עשייה רבת שנים למען המדינה ובטחונה – וזו לא קלישאה. בדרכו שלו, עם זיק בעיניים וחדוות יצירה בצניעות וענווה.


הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד