החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
דליה ישראלי - עבודותבמוצ"ש, ה-29.9.07, בשעה 19:30, תיפתח באכסדרת מרכז אמנים, רח' מורדי הגטאות 36, שיכון המזרח ראשל"צ, תערוכת עבודות קרמיקה של האמנית דליה ישראלי, 2003-2007.

החימר, ממהותה של עבודת הקרמיקה, מייצר חיבור מיידי אל האדם. קרמיקה נוגעת באדם. לומר דבר על עבודתה של דליה ישראלי, אמנית קרמיקה, בוגרת ביה"ס 'אבני' לאמנות, הוא לומר דבר על קשריה עם אנשים. על היותה אדם ללא מילים, אדם של אנשים, אדם של יצירה. דליה מציגה תערוכת פסלים קטנים, מלאי הומור, שעיקרם קשר, חיבור, אופטימיות וקבלה.

אחד הפסלים (ראש אתיופית) מעיד על ההשפעה המפרה שנוצרה במהלך עבודתה ההתנדבותית עם קדריות אתיופיות בסדנה במרכז האמנים. סדרת פסלים אחרת (מעגל 1, 2 ,3) מציגה חיבורים אנושיים, הדוקים, עגולים ומגוננים. מדי יום מגיעות ציפורים לאדן מטבחה של דליה וזוכות למנת דוחן, מים ואהבה, בדיוק כפי שזוכות לה ביצירתה (כובע \ קן לציפור).

החירות שדליה לוקחת לעצמה בצבע, בטכניקה, בהחלטה מתי לעזוב את הפסל לנפשו ולסיים את העבודה, היא חירות שרק אמן בעל ביטחון בחומרי עבודתו ובאמירה, יכול לאפשר עצמו. יצירתה של דליה מגיעה ממקום של חיבור טוב לסביבה, אהבת הטבע, והאדם.

אפי גן - אוצרת ומנהלת תחום אמנות.
          

הפתיחה במעמד:

מר אלי פולק - מנכ"ל החברה העירונית.

גב' רות מקבי - מנהלת הרשות לתרבות.

אוצרת: גב' אפי גן - אוצרת ומנהלת תחום אומנות.

נעילת התערוכה - 1.11.07

נשמח לראותכם.

שעות פתיחת מרכז האמנים:

ימים א', ג', ד', ה' בין השעות 10:00-14:00,
יום ב' בין השעות 16:30-20:30. בחגים ובחוה"מ סגור.

מס' טלפון: 03-9466257

 

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד