החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

הסדנא החדשה לאמנות רמת-אליהו נפתחת מחדש

הסדנא החדשה לאמנות רמת-אליהו נפתחת מחדש באירוע שיתקיים במוצאי שבת 12 באוקטובר בשעה 20:00. באירוע יוקם מיצב אמנות המשלב צילום, סאונד ורדי –מייד, יוקרנו עבודות וידאו-ארט של האמנים אורית אדר-בכר, בועז ארד ודניאל לנדאו ויתקיים מופע של הכנר ניצן חן-רזאל.

הסדנא לאמנות הוקמה על ידי קבוצת אמנים בוגרי האקדמיה לאמנות בצלאל והחלה לפעול ביבנה בשנת 1978 תוך הדגשת הזיקה בין המציאות החברתית המורכבת בישראל של שנות ה-70 ותפקידו של האמן המעורב בה. בשנת 1989 עברה הסדנא לשכונת רמת אליהו והיא פועלת בה עד היום, תחת החברה העירונית-הרשות לתרבות ואמנות.

הסדנא תעודד פרויקטים ארוכי טווח של אמנים, פעולות אמנותיות המשקפות סולידריות עם תושבי השכונה, פעולות אזרחיות והתערבויות במרחב המעלות סוגיות גיאוגראפיות ופוליטיות, כל זאת תוך דיאלוג עם מוסדות ציבוריים ומרכזי תרבות בארץ ובעולם. החלל החדש ישמש לתצוגה ואירועי אמנות, סדנאות בוקר לבתי הספר לחוגים, השתלמויות, ועוד.

את הסדנא החדשה תנהל אורית חסון-ולדר אשר תחליף את גיל גורן. חסון ולדר היא אמנית, מרצה במדרשה לאמנות בית ברל ובמכללת ספיר והיא מתמחה בהיבטים חברתיים באמנות עכשווית.

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד