החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

ספרות

יליד בגדאד, עיראק, בן למשפחת סומך. עלה ארצה ב-1953. גדל והתחנך במעברה על גבול חולון בת־ים ולאחר מכן בשיכון ליד צהלה. היה שחקן כדורסל בקבוצת הנוער של מכבי תל-אביב. התחיל לכתוב בגיל 16. במסגרת שירותו הצבאי עבד כמדריך חבורות רחוב בבית־שמש. קרא עוד
אפרים סידון – סופר ילדים, מחזאי וסאטיריקן. דני קרמן – מאייר, סאטיריקן, עורך ומתרגם. אפרים סידון מביא מסיפוריו, ומספר על המציאות שמאחורי כתיבתם. דני קרמן מאייר את הסיפורים לעיני הילדים, ומשוחח על ההבדלים בין איור לציור מסוגים אחרים, על האיור כשפה, על החלטות אמנותיות שצריך המאייר לקבל, ועוד.
המפגש מדגים וממחיש את עבודתם המשותפת של הסופר והמאייר.קרא עוד
מפגש ספרות בבית ספר "סיני" בשיתוף הורים
דודו ברק - משורר ופיזמונאי. יעקב נווה - מלחין וזמר.
דודו ברק מדבר על נופי ארץ ישראל ושיריה, ויעקב נווה שר פזמונים ושירים מולחנים. בתכנית: "דרך ארץ השקד", "ארץ ישראל יפה", "אחכה לך", "חייך וחיי", "פרחים בקנה", "חופשי ומאושר", "ושוב איתכם", ועוד.
קרא עוד
ילידת הארץ. למדה פסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה ובוגרת בית הספר למשחק "בית-צבי". קרא עוד
מיכאל - דק - סופר ילדים ומתרגם.
דני קרמן -מאייר, סטיריקן, עורך ומתרגם.קרא עוד
סופר ילדים ומאייר. למד עיצוב גרפי באקדמיה לאמנות "בצלאל". ספריו : "האוצר של צ'מבלו", "סיפורי חייזרים", "פומי - סיפור על טפיר". במהלך המפגש ישוחח היוצר על תהליכי היצירה שלו כסופר ומאייר: כיצד נולדים הרעיונות, שלבי הכתיבה, המחקר הוויזואלי המשמש בסיס לאיורים ושלבי ההפקה של הספר.
מאושר לכיתות גן – ב'קרא עוד
  1. לעמוד הבא
הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד