החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

פסטיבל המוסיקה של ראשון לציון 2015 נחל השנה הצלחה אדירה!

למעלה מ- 300 אלף מבקרים ביקרו , צפו ונהנו בפסטיבל המוזיקה של ראשון לציון אשר ציין את שנתו ה-28.

הפסטיבל בניהולו של אלי פולק, הופק על ידי החברה העירונית ראשון לציון לתרבות, כלל למעלה מ-100 אומנים, הרכבים ומוסיקאים והתפרש על פני 8 מתחמים: הלייב פארק, היכל התרבות, גן המושבה, כיכר העירייה, רחבת בית העם, רובע, מדרחוב ויריד קולינרי- "טועמים עולם".

בין ההפקות המיוחדות שהתקיימו היה המופע "כלניות" מיוחד לפסטיבל- במלאת עשור לפטירתה של שושנה דמארי, היהודים חגגו 20 שנה לפעילותם המוזיקלית ואירחו את: מוקי , הדג נחש, ורמי פורטיס, שלום חנוך אירח את ברי סחרוף ואביב גפן, שלומי שבת ויהודה פוליקר הופיעו עם מופע המשותף, שרית חדד הופיעה בהפקה מיוחדת בליווי  תזמורת צה"ל, דני סנדרסון וגורי אלפי הופיעו עם המופע "ראש בראש", יהורם גאון, ריקי גל, עילי בוטנר וילדי החוץ אירחו את רן דנקר, רוני דלומי, אליאנה תדהר ולי בירן  במופע "לוקחים את הזמן" , רמי קליינשטיין חוגג 20 שנה לאלבום "תפוחים ותמרים" וארח את הראל סקעת, רותם כהן, פאר טסי, עדן בן זקן , רד בנד, גלי עטרי, "החברים של קריבו"- ניקי גולדשטיין, אורי בנאי ואילן ליבוביץ' ולהקת הטרנזיסטור ועוד.....

צילום: אבי קקון

ראש  עיריית ראשון לציון מר דב צור אמר כי: "אין כל ספק שראשון לציון מובילה בשנים האחרונות מגוון גדול של אירועי תרבות המושכים אליהם קהל שוחר מוסיקה ויצירה. פסטיבל ראשון לציון הוא אחד מעמודי התווך בעיר ראשון לציון, שהצליח להפוך, במהלך שנות קיומו לשם דבר ולאכסניית היצירה הישראלית. אנו שמנו דגש על המופעים הפתוחים ללא תשלום  במטרה לאפשר לתושבי העיר ואורחיה ליהנות ממגוון רחב של אמנים ומופעים ברמה הגבוהה ביותר. "

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד