החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

פסטיבל המוזיקה של ראשון לציון

למעלה מ- 100 אמנים , הרכבים ומוזיקאים לקחו חלק השנה בפסטיבל המוסיקה של ראשון לציון - פסטיבל המוזיקה הגדול בישראל , החוגג את שנתו ה- 29. הפסטיבל, התפרש השנה על שישה מתחמי מופעים חלקם היו פתוחים לקהל הרחב וחלקם בתשלום והציג מגוון מופעים ייחודיים שהופקו במיוחד לפסטיבל.

מוטי קירשנבאום, חתן פרס ישראל הבמאי, העיתונאי, העורך, ואיש הטלוויזיה  הלך מאיתנו ב 25 בספטמבר 2015. במלאת שנה לפטירתו קיים הפסטיבל אירוע מחווה מיוחד לזכרו בהשתתפות : גורי אלפי, דביר בנדק, טוביה צפיר, טלי אורן, יניב ביטון, רונה קינן, שני כהן מודי בראון , אפרת אביב ויוסי מרשק  - ערב חד-פעמי ומיוחד ובו היו קטעים נדירים משלל עשייתו האמנותית והסאטירית.  אילנית החוגגת 50 שנות יצירה מוזיקלית חברה לראשונה בקריירה ארוכת שנים לתזמורת צה"ל עם עשרות הלהיטים האהובים שלה שליוו את ילדותנו .

 

אברהם טל עלה לבמת היכל התרבות ראשל"צ עם הפקה חדשה -  "הימים עוברים" ועם אורחים מיוחדים ואהובים  : עברי לידר וקרולינה , דיקלה העלתה מופע מיוחד "מנגינות" במסגרתו ארחה לראשונה את קובי אפללו ואהובה עוזרי , מירי מסיקה ודוד ד'אור  חברו האחד עם השני למופע משותף, חווה אלברשטיין הגיע לפסטיבל עם הרפרטואר האינסופי שלה לערב רב הבעה "מה את רואה" השוזר חומרים מהמאגר האין סופי של שיריה .

יגאל בשן היקר חזר אל הבמות והגיע למופע חגיגי וכך גם קרן פלס ורמי קליינשטיין עם  המופע המשותף, אייל גולן פגש את שלישיית "מה קשור" עם המופע המשותף , ארקדי דוכין, מיכה שטרית עם המופע המשותף ארחו את כנסיית השכל,  ישראל גוריון ואסף אמדורסקי עם המופע המשותף שרים משירי הדודאים, שרון חזיז חברה ומארחת את שרי למסיבה ישראלית ,  עומר אדם – כוכב הלהיטים המוביל בעשור האחרון עלה למופע מיוחד , דני רובס, רון שובל, עומר אדם, שלישיית ווקאל, להקת טיפקס,  משה להב – הטיש הגדול חבר ומארח  את רותי נבון,  ואיך אפשר בלי סטטיק ובן אל תבורי, ואליעד שעלו לערב משותף על במת הצעירים.

גם בגזרת המשפחה והילדים עלו האמנים המובילים בתחום :  מירי תשירי, מיכל הקטנה, המגזימנים בביצועים לקלאסיקות של עוזי חיטמן, ועוד.

לצד הפעילות המוזיקלית הענפה התקיים גם יריד קולינרי - "טעם עולמי"  פסטיבל המוסיקה של ראשון לציון – פסטיבל  המוסיקה הגדול ביותר בישראל – לייב פארק ,  היכל התרבות ,  גן המושבה ,  כיכר העירייה ,  רחבת בית העם ,  רובע  הבילויים,  מדרחוב .הפסטיבל הופק על ידי החברה העירונית ראשון לציון לתרבות ספורט ונופש בניהולו של  מנכ"ל החברה: אלי פולק.  מנהלת הפסטיבל: טלי צ'רנר, ניהול הפקה: גלעד ויס, ייעוץ אומנותי : גלעד אמליו שנקר.

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד