החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

פסטיבל היער הקסום יצא לדרך

פסטיבל היער הקסום יצא סוף סוף לדרך לאחר שתי שבתות גשומות . ההמתנה לשבת שמשית השתלמה, תושבי העיר הגיעו בהמוניהם וגדשו את הפארק.

לרגל שנת היער העירוני עיריית ראשון לציון והחברה העירונית ארגנה הפנינג קסום עם שלל פעילויות לכל המשפחה, אלפי התושבים שהגיעו בשבת בבוקר השתתפו בסדנאות יצירה אקולוגיות, ברחבי הפארק הסתובבו ורקדו דמויות שטח, מתקנים מתנפחים היו פזורים בחלקו הדרומי של הפארק ובמרכז משטח הדשא המוריק התקיימה הצגת ילדים.טלי צרנר מנהלת אגף תרבות: "אנחנו שמחים על ההיענות הרבה אתמול בשבת לפעילות היער הקסום בגן במושבה המיתולוגי בעיר.חלקנו, הדור הוותיק בילה רבות בגן זה בילדותנו, לטייל וליהנות מהגן עם הילדים שלנו סוגר מעגל ופותח אותו לעתיד לבוא.כמנהלת אגף תרבות בעיר אני מזהה את הצורך של התושבים ואנו פועלים במגוון המישורים לתת מענה לצרכים אלו. פעילות הגן זה חלק מזה במקביל לכך אנו דואגיםלאירועים נוספים כדוגמת היכל התרבות, מרכזים קהילתיים ובמרחבים ציבורים שונים בעיר."

עוד הוסיפה טלי: "ראשון לציון הופכת למרכז התרבות החדש בארץ. והחברה העירונית פועלת בכדי לשמר עובדה זו.בהזדמנות זו אני רוצה להודות לצוות העובדים למשה קליסקי, ריקי שטרולי ולאולה פרמינגר. ואני מזמינה אתכם להמשיך לקחת חלק בפעילויות תרבות השונות בעיר."


פסטיבל היער הקסום מתקיים בכל שבת החל, בין השעות 10:00-13:00 בגן המושבה.

*תאטרון הסיפור יחל בשעה 10:30, סיורים בעקבות העצים יצאו מרחבת באר המים בשעה 11:30.הכניסה חופשית - בואו לחבק את הטבע!

**בימי גשם לא תתקיים פעילות**


הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד