החברה העירונית ראשון לציון, תרבות, ספורט, נופש - עמוד הבית

החברה העירונית ראשל"צ לתרבות, ספורט ונופש בע"מ
טאבים צד
דלג על טאבים צד
אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה
סוף אזור כפתורי הרשמה לפעילויות החברה

מועדון הזמר של לגלות תרבות – "שרים לך מולדת" פותח עונה...

במוצ"ש האחרון נפתחה העונה השלישית האיכותית והמפתיעה של מועדון הזמר של לגלות תרבות בסדרה "שרים לך מולדת".

אולם בית יד לבנים בראשון לציון היה מלא עד אפס מקום בקהל שהגיע לשיר ולשמוח, במועדון הזמר של לגלות תרבות שהולך ותופס תאוצה והופך להיות אחד ממועדוני הזמר הנחשבים ביותר בעיר.סדרת הזמר כוללת 6 מפגשים, הבוחנים בכל מפגש נושא אחר בשירה הישראלית, חושפים את הסיפורים מאחורי השירים, את מקורות ההשראה, נוגעים במשוררים ובזמרים גדולים ומאפשרים לקהל להתרפק על נוסטלגיה ישראלית בקול גדול.

המופע הראשון לקח את הקהל לסיור מוסיקלי על מפת ארץ ישראל : שירי ים, עמק, מדבר, חופים, שירי ראשון לציון, יפו ועוד ועוד….


את הערב הנחה נועם גילאור, שדרן רדיו אשר הגיש תוכניות בקול ישראל, נועם בקיא בקורות המוסיקה הישראלית וחשף בפני הקהל את הסיפורים המרתקים שהובילו לכתיבת השירים, מעבר לזה נועם הפליא בשירתו והצטרף לצמד הזמרים אילן טל ויוליה גוליגר.

את הערב הפיק יוסי גרושקה שמנגן על אקורדיון, אליו הצטרפו גיא נחמיאס על כלי נשיפה וניסן רחמני בתופים.
ריקי שטרולימנהלת לגלות תרבות: "הקהל הוותיק של לגלות תרבות הוא קהל סקרן ומתעניין , זיהיתי את הרצון שלהם לקחת חלק בנוסטלגיה המוסיקלית והבנתי עוד בעונה הראשונה שהשירה עושה להם טוב בלב. השירה בצוותא, המצגת המובנת לאורך כל המופע מאפשרת להם לשיר בקול גדול, משמחת ומרנינה. אצלנו מותר גם לזייף, העיקר לבוא ולשיר. ההיענות הרבה למופעים אלו הובילה אותנו לעוד עונה ועוד עונה. ואני שמחה על כך. אני מזמינה את כל מי שלקח חלק עד עתה להמשיך ולהצטרף אלינו, ולמי שלא- מוזמנים להתקשר ולהזמין כרטיס.יוסי גרושקה מפיק הערב:" אני מופיע במקומות רבים בארץ, ולא שומע שירה כזאת בשום מקום, אנחנו נהנים להגיע לראשון לציון ולנגן בפני הקהל הראשוני, האנרגיה שהקהל מעביר לנו, תורמת להצלחת המופע ומסבה לנו כיף לנגן ולשיר. 

המפגש הבא בסדרה יתקיים ב16 בפברואר – ערב חריף מתוק- ערב ים תיכוני משיריהם של אמני הזמר המזרחי: אהובה עוזרי, אביהו מדינה, ג'קי מקייטן, חיים משה ועוד….

את הערב תנחה ותשיר ורדינה כהן שתארח את בנה קשת בן זאב בילווי הרכב נגנים.


לפרטים ולהזמנות כרטיסים - תחום תרבות 03-9537000.


בפייסבוק

לגלות תרבות

[email protected]


לפרטים על יתר המפגשים כנסו ללינק הבא

הצטרפו אלינו ברשתות החברתיות
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד